Kurumsal

Destek ve Misyonu

1988 yılında kurulan Destek profesyonel personeli ile yeminli mali müşavirlik, denetim ve yönetim mali danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Müşterilerimizin başarısı bizim performansımızın ölçümüzdür. Profesyonel çalışma anlayışımızı oluşturan pek çok farklı prensibin temel amacı, müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmektir. Bu özelliğimiz bizi farklı kılan etkenlerdir.

Global iş ortamında, daha az kaynakla daha çok getiri elde etmek isteyen Şirketler, değişken finansal kaynaklarla ticari riskleri aşarken global pazarlarda, teknoloji ve iş süreçlerindeki hızlı değişimin üstesinden gelmeyi gerektiren yoğun bir baskıya maruz kalmaktadır.

Destek geçmiş dönemlere ait finansal tabloları incelemenin yanı sıra, işletmenin finansal, faaliyete ve rekabete yönelik performansı etkileyecek cari ve geleceğe dönük ticari konuları da irdelemektedir.

Herhangi bir finansal tabloda yer alan ünvanımız iyi bir çalışmanın göstergesidir. Denetimimiz ülkedeki mevzuatın yanı sıra uluslararası denetim standartlarını temel almaktadır.

Destek'in ortakları, danışmanları ve çalışanları beraber disiplinli bir profesyonel takım oluşturmaktadır. Vergi mevzuatında ve diğer kanunlardaki en son gelişmeler düzenli bir biçimde takip edilmektedir. Firmamızda görev almaya başlayan üniversite mezunlarımıza her konuyu kapsayan bir eğitim programı organize etmekteyiz. Personelimizin tek ve müşterek ideali, kararlaştırılmış zaman diliminde, müşterisine en iyi kalite hizmeti sunmaktır. Bunun sonucunda müşterilerimize, kendi şartlarına uyan etkili bir kişisel hizmet sunulmaktadır. Sürekli değişen iş ortamına yenilikçi bir yaklaşımla adapte olmak en önemli hedeflerimizden biridir.

Firmamız şahıs şirketlerinden kurumsal şirketlere kadar geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Firmamız 1988 yılından beri herhangi bir ayrım yapmadan geniş müşteri yelpazesini oluşturan tüm küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere aynı kalitede hizmet sunmaktadır. Şu anda çeşitli sektörlerdeki birçok kuruluşa hizmet vermekteyiz. Destek'in son yıllardaki hızlı büyümesi , sunduğu hizmetin kalitesine, giderek artan dinamik, sofistike ve rekabetçi pazarda başarılarını büyüyerek sürdüren müşterilerimize olumlu yönde yansımaktadır.